Nowości

Okna TERMOline

Okna pasywne TermoLine to nowe okna firmy Ronkowski. Okna energooszczędne TermoLine charakteryzują się niebywałą izolacyjnością cieplną, zachowując przy tym najwyższą jakość i walory estetyczne. Okna TermoLine charakteryzują się wysoką przepuszczalnością energii słonecznej i światła dziennego, maksymalizując redukcję kosztów ogrzewania.

Zastosowany nowoczesny ultraenergooszczędny trzyszybowy system szyb zespolonych, który ma za zadanie ograniczenie transmisji promieniowania UV, który zapobiega szkodliwemu oddziaływaniu na przedmioty domowego użytku w pomieszczeniu, ogranicza emisję szkodliwych gazów z otoczenia - w ten sposób chronimy Nasze środowisko.

Dodatkowe zalety linii TERMOline to:

  • nowy design,
  • niski współczynnik przenikania ciepła,
  • zastosowanie ciepłej ramki dystansowej, która jest dobrym izolatorem termicznym,
  • łatwość konserwacji i pielęgnacji,
  • długoletni okres użytkowania,
  • indywidualne wzornictwo,
  • wymiana okien przebiega szybko i łatwo, także w pomieszczeniach zamieszkałych,
  • wykwalifikowana kadra gwarantuje kompetentne doradztwo i usługi serwisowe o wysokiej jakości.

Stosowane przez Nas wysokiej jakości szklenie gwarantuje przede wszystkim niską przewodność cieplną, przy jednoczesnej wysokiej przenikalności energii słonecznej.

Współczynnik przenikania ciepła Naszych okien osiąga wartość U=0,8 W/m2K. Uzyskując tak dobre parametry zastosowaliśmy potrójny zestaw szybowy, który izolowany jest gazem szlachetnym.

Żegnaj metalu – proponujemy w oknach stosowanie ciepłej ramki, która posiada taką sama wytrzymałość mechaniczną i termiczna jak ramka aluminiowa, ale jest bardziej estetyczna, ma matowy wygląd i co najważniejsze izolacyjność termiczna brzegów przeszkleń jest podobna do izolacji ram, oszczędność energii do 10 procent !

Ciepła ramka niemal całkowicie wyeliminuje występowanie w niektórych warunkach kondensacji pary wodnej na obrzeżach szyb dzięki podniesionej i zrównoważonej temperaturze wewnętrznej powierzchni szyby.

Okna pasywne TERMOline - firmy Ronkowski www.oknapasywne.eu

powrót

 
 
wykonane przez: derwi.pl
wyślij