Rozwiązania techniczne

Rozwiązania konstrukcyjne

Oferowane przez firmę „Ronkowski” drzwi wewnętrzne są wykonane w 100% z wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo. Najczęściej jest to drewno sosnowe, ale może to także być wiele innych gatunków, takich jak: olcha czarna, dąb, meranti, orzech, sapeli.

W ofercie znajdują się drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, pełne, przeszklone, z doświetlami bocznymi i górnymi, w systemie drzwi przesuwnych naściennych lub chowanych w ścianę.

Drzwi drewniane „Ronkowski” odróżnia od konkurencji ich pełna indywidualizacja, tj. każda sztuka jest wykonywana dla wybranego klienta na konkretne zamówienie oraz pod dokładny wymiar. Możliwe są także realizacje nietypowych projektów oraz konstrukcji drzwi wewnętrznych.

 

Kolorystyka

Drzwi wewnętrzne "Ronkowski" wykonywane są w dowolnym kolorze wybranym z palety producenta, jak również w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL, NCS lub ICA. Pełna paleta kolorów dostępna w salonach sprzedaży.

 

Szkło

We wszystkich drzwiach drewnianych "Ronkowski" montowane są jedynie szyby hartowane o grubości 8mm, co czyni je w pełni bezpiecznymi. W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów szkła hartowanego (gładkie, matowe, z ornamentem).

 

Zawiasy

Obok tradycyjnych drzwi przylgowych wszystkie oferowane drzwi wewnętrzne "Ronkowski" mogą być wykonane w wersji bezprzylgowej, z całkowicie ukrytymi zawiasami, kątem otwarcia 180 stopni oraz możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.

Drzwi wewnętrzne przylgowe, to klasyczne rozwiązanie oparte na widocznych zawiasach z możliwością regulacji także w trzech płaszczyznach.

 

Zamki

W każdych drzwiach wewnętrznych "Ronkowski", według życzenia klienta, może zostać zamontowany zamek: tradycyjny, włoski lub magnetyczny. Każdy z nich może być wykonany w wersji: na klucz, bez klucza, na wkładkę lub WC.

Do drzwi przesuwnych montowane są zamki hakowe.

 
 
1 2
 
 
wykonane przez: derwi.pl
wyślij